O Firmie

http://www.ajp-cw.pl/wp-content/uploads/2017/10/o2-480x570.jpg

O nas

AJP Centrum wentylacji to dynamicznie rozwijająca się hurtownia. Naszą misją jest zapewnienie wykonawcom instalacji wentylacyjnych, kompleksowej usługi w zakresie wyprodukowanie i dostarczenia elementów instalacji oraz wszystkim materiałów potrzebnych do jej montażu.

Zakres działalności

Jesteśmy hurtownią wentylacyjną z własną produkcją kanałów, kształtek i elementów wentylacyjnych. Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa wykonawców instalacji wentylacyjnych, tak aby w jak najkrótszym czasie, dostarczyć na miejsce wszystkie potrzebne produkty i materiały do wykonania instalacji wentylacyjnych. W tym celu, posiadamy duże stany magazynowe, w szerokim zakresie asortymentu. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne produkty i materiały, w dowolne miejsce w Polsce.

http://www.ajp-cw.pl/wp-content/uploads/2017/10/o1-480x605.jpg

Zespół

Nasz zespół, to wyspecjalizowana kadra, z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji, wentylacji, logistyki i sprzedaży. Doświadczenie w zakresie produkcji elementów wentylacji, pozwala nam na realizowanie nawet bardzo nietypowych i skomplikowanych elementów. Doświadczenie w sprzedaży logistyce pozwala nam na profesjonalną obsługę oraz szybką realizację Państwa zamówień.

Historia

AJP Centrum Wentylacji powstało w 2008 roku jako firma produkcyjno – handlowa, działająca w branży wentylacyjnej.
Wychodząc oczekiwaniom klientów, w latach 2014 i 2015 bardzo mocno zmodernizowaliśmy nasz park maszynowy. Pozwoliło nam to zwiększyć zakres naszej produkcji, a jednocześnie skrócić terminy realizacji zamówień.

W 2016 roku otworzyliśmy nasz drugi zakład produkcyjny w Staszowie.

Praca

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie, prosimy o przesłania swojego CV na poniższy adres mailowy: biuro@ajp-cw.pl

Nasi Partnerzy