O Firmie

http://www.ajp-cw.pl/wp-content/uploads/2017/10/o2-480x570.jpg

O nas

AJP Centrum wentylacji to dynamicznie rozwijająca się hurtownia. Naszą misją jest zapewnienie wykonawcom instalacji wentylacyjnych, kompleksowej usługi w zakresie wyprodukowanie i dostarczenia elementów instalacji oraz wszystkim materiałów potrzebnych do jej montażu.

Zakres działalności

Jesteśmy hurtownią wentylacyjną z własną produkcją kanałów, kształtek i elementów wentylacyjnych. Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa wykonawców instalacji wentylacyjnych, tak aby w jak najkrótszym czasie, dostarczyć na miejsce wszystkie potrzebne produkty i materiały do wykonania instalacji wentylacyjnych. W tym celu, posiadamy duże stany magazynowe, w szerokim zakresie asortymentu. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu potrzebne produkty i materiały, w dowolne miejsce w Polsce.

http://www.ajp-cw.pl/wp-content/uploads/2017/10/o1-480x605.jpg

Zespół

Nasz zespół, to wyspecjalizowana kadra, z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji, wentylacji, logistyki i sprzedaży. Doświadczenie w zakresie produkcji elementów wentylacji, pozwala nam na realizowanie nawet bardzo nietypowych i skomplikowanych elementów. Doświadczenie w sprzedaży logistyce pozwala nam na profesjonalną obsługę oraz szybką realizację Państwa zamówień.

Historia

AJP Centrum Wentylacji powstało w 2008 roku jako firma produkcyjno – handlowa, działająca w branży wentylacyjnej.
Wychodząc oczekiwaniom klientów, w latach 2014 i 2015 bardzo mocno zmodernizowaliśmy nasz park maszynowy. Pozwoliło nam to zwiększyć zakres naszej produkcji, a jednocześnie skrócić terminy realizacji zamówień.

W 2016 roku otworzyliśmy nasz drugi zakład produkcyjny w Staszowie.

Praca

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie, m.in. na stanowisku pracownik produkcji, specjalista ds. kadr lub handlowiec, prosimy o przesłania swojego CV na poniższy adres mailowy: biuro@ajp-cw.pl

NOWA SIEDZIBA FIRMY!!!

Nie stoimy w miejscu, ciągle się rozwijamy, a wszystko to dla naszych klientów aby obsługa ich była na najwyższym poziomie – szybka i sprawna.

Miło nam poinformować wszystkich iż siedziba firmy AJP CENTRUM WENTYLACJI zmieniła swoją lokalizację.
Inwestycja którą rozpoczęliśmy kilka lat temu zakończyła się i jesteśmy z niej dumni. Nowa siedziba mieści się w miejscu bardziej dostępnym pod względem logistycznym co ma wpływ na łatwiejszy dojazd do nas jak i szybsze dostawy do Państwa bezpośrednio na budowy. Dział handlowy wzbogacił się o nowe doświadczone osoby które chętnie Państwu doradzą i pomogą w realizacji Państwa zapotrzebowania.

Dział produkcji został zmodernizowany i doposażony o całkiem nowe i innowacyjne maszyny które sprawiły że terminy zamówień zostały skrócone, ale o tym napiszemy w kolejnych Aktualnościach

#foogallery-gallery-639 .fg-image {
width: 380px;
}

//www.ajp-cw.pl/wp-content/uploads/2022/06/Page-1.jpg//www.ajp-cw.pl/wp-content/uploads/2022/06/Page-2.jpg

Nasi Partnerzy

/*Used to keep captions inside the visible area*/
#foogallery-gallery-315 .foo-item {
max-height: 200px;
}

#foogallery-gallery-315.border-style-inset a::after {
box-shadow: inset 0 0 20px #000;
-moz-box-shadow: inset 0 0 20px #000;
-webkit-box-shadow: inset 0 0 calc(200)px/4 rgba(0,0,0,0.8);
}