Aktualności

Aktualności

Drzwi rewizyjne na rury Spiro

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, poszerzyliśmy nasza ofertę o drzwi rewizyjne na rury Spiro. Dostępne są one dla rur o wielkościach od 100 do 400 mm, w naszej stałej ofercie magazynowej.

Zawory nawiewne i wywiewne

Aby spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby znacznie zwiększyliśmy nasze stany magazynowe nawiewnych i wywiewnych zaworów wentylacyjnych. Dzięki temu możemy zrealizować w bardzo krótkim terminie zamówienia na, duże ilości zaworów.

Wełna mineralna Rohhe Flow AG

Naszą ofertę rozszerzyliśmy o wełnę mineralną Rohhe Flow. Jest ona dostępna w bardzo atrakcyjnych cenach w różnych grubościach.
Dla Państwa wygody wełna mineralna Rohhe jest dostępna zarówno w wersji bez kleju, jak i w wersji z klejem (samoprzylepnej).

Nawiewniki i anemostaty w stałej ofercie magazynowej

Do naszej stałej oferty wprowadziliśmy szeroką gamę anemostatów kwadratowych i okrągłych, nawiewnych i wywiewnych zaworów wentylacyjnych oraz nawiewników wirowych różnego rodzaju. Wszystkie nawiewniki, anemostaty i zawory są dostępne od ręki w naszym magazynie, w wielu wielkościach. Zakres naszej oferty i jej dostępności, powinny spełnić Państwa oczekiwania i potrzeby.

Promocje

Obniżka cen obejm

Zapraszamy do skorzystania z wielkiej obniżki cen obejm montażowych – nawet kilkanaście procent.
W celu otrzymania szczegółowych informacji na temat zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym (biuro@ajp-cw.pl lub 12 655 77 94). Nowe ceny dotyczą obejm montażowych z wkładką gumową dla rur spiro dla wielkości rur: 100, 125, 160, 200, 225, 250, 315, 355, 400, 450, 560, 630, 710 i 800 mm.

Obniżka cen rur spiro

Nowe niższe ceny na rury spiro SPR od 4 kwietnia 2018 !!! SPR-160 już za – 29,70 PLN netto / 3 mb.
Więcej informacji oraz ceny dla wszystkich średnic jest dostępnych o pracowników naszego działu handlowego – zapraszamy do kontaktu, mail’owo: biuro@ajp-cw.pl lub telefonicznie: 12 655 77 94.
Mamy nadzieję, że proponowane ceny wychodzą naprzeciw Państwo oczekiwaniom. Poniżej nowe ceny dla wybranych propozycji.